Spożycie alkoholu wśród studentów UG
Dzień dobry, jestem studentem II roku politologii na Wydziale Nauk Społecznych na UG. Przeprowadzam ankietę której celem jest zbadanie badanie tendencji do spożywania alkoholu wśród studentów UG i ich przyczyn związanych ze studiowaniem. Ankieta jest w pełni anonimowa, a wypełnienie jej zajmie około 5 minut. Z góry dziękuję za poświęcony czas i udział w badaniu!